הצטרפו אלינו בפייסבוק!

למה לי להשתתף ב- סדנאות לאימהות ותינוקות ?

חופשת הלידה (הקצרה יש לציין) שזוכה לה כל אמא בישראל, היא הזמן העומד לרשותנו להכיר את התינוק החדש, להיקשר אליו ולהעניק לו כמה שניתן.

בפרק זמן זה של כמעט 4 חודשים, התינוק הופך מעובר לתינוק.

שלושת החודשים הראשונים לחיי התינוק הם עובריים, הוא נולד בתנוחה מכונסת ועוברית וכעת הוא מתחיל להתוודע לעולם אליו הוא נולד. הוא אט אט לומד להרים את ראשו, להפנות את מבטו, לחייך, להושיט יד, להתהפך, לזחול ואז לעמוד להתחיל ללכת. כאמא, אני רוצה ללוות את ילדי בכל שלב ושלב, בכל רגע ורגע, אני רוצה לראותו מתפתח היטב והופך לילד הבטוח בעצמו וביכולותיו.

יחד עם כל אלו, חופשת הלידה, שהשם חופשה בהחלט אינו מתאים לה, מאלץ אותנו לעבודות תחזוקה חדשות כמו כביסה (הרים של כביסה כל שבוע), בישול (אני רוצה לאכול בריא ולתת לתינוקי את הטוב ביותר), ניקיון (שחס ושלום לא יהיה אבק סביב התינוק הקטן) ועוד ביקורים וטלפונים מכל עבר.

כמו בחיינו, גם בחופשת הלידה חשוב לפעמים לקחת רגע של אתנחתא, שעת איכות של אמא ותינוק. שעה בה נוכל להתפנות רק אל התינוק, נהיה בסביבת אמהות ותינוקות נוספים ונוכל ללמוד מה לצפות מהתינוק שלנו וכיצד אנו יכולות לתת לו את הסביבה הטובה ביותר להתפתחות איכותית ותקינה.

כאמא לשתי בנות, אני רוצה לשתף אתכן בחוויה מיוחדת שחוויתי בסדנה הראשונה שבה השתתפתי עם בתי הראשונה.

עייפה וטרוטת עיניים הגעתי לסדנה עליה המליצה לי חברה. הגעתי לסטודיו והתיישבתי באחת הפינות, אחרי נכנסו אמהות נוספות. לאחר כמה רגעים אחת מהן התיישבה לידי והתחלנו לשוחח. במהלך הסדנה הרגשתי שכל המטלות שעד כה היו מעסיקות אותי כל כך נעלמו להן ואני נהנית לצאת מהבית עם בתי, להתלבש יפה ולפגוש עוד נשים בנות גילי.

במהלך הסדנה התחברנו מאד אותה אמא ואני והיום למרות שמשפחתי שינתה מקום מגורים, בתי והתינוקת שהיתה חברתה הראשונה עדיין מחכות בקוצר רוח לכל מפגש שלהן וכך גם אנו האימהות שהפכנו בינתיים לחברות מאד טובות.

היום, לאחר שלמדתי רבות ומתוך ניסיוני כאמא, אני מציעה לכן האימהות סדנאות וחוגי בית פרטיים בהן תוכלו לחוות שעת איכות עם התינוק, להתנתק ממטלות היומיום ולהנות.

להנות מידע בכל הנוגע לתינוקות ולהכיר אמהות נוספות ולהנות מה"יחד" שלכן.

הסדנאות הבאות – סדנת זוחלים לגילאי 5-8 חודשים, בחולון בימי רביעי ב-11 בבוקר.

סדנת קטנטנים לגילאי 0-3 חודשים, בחולון בימי שני בשעה 11.15 בבוקר.

לפרטים צרו קשר 052-3977286, 08-6460651 או במייל liat@@babylee.co.il

תוכלו לקרוא עוד על הסדנאות – לחצו פה

שם מלא טלפון מייל
מאשר קבלת חומר פרסומי ודיוורים מהאתר

כל הזכויות שמורות לבייבילי מתפתחים בחיוך. ייעוץ שינה וליווי התפתחותי לתינוקות וילדים, מגיל לידה ועד גיל 5. רח הר הצופים, רחובות