הצטרפו אלינו בפייסבוק!

יועצת שינה לתינוקות, התפתחות תינוקות, בעיות שינה תינוק

"פעם לגדל ילד היה מאד פשוט, עכשיו צריך כמעט תואר ראשון"

זה המשפט ששמעתי לפני כמה ימים מסבתא צעירה שהשתתפה עם הנכד שלה בפעילות שלי.

האם זה נכון? לא תמיד.

האינסטינקט האימהי הוא מה שעוזר לנו לגדל את התינוק מיומו הראשון. בעולם המערבי האינסטינקט האימהי מתערבב עם עודף המידע המגיע אלינו מהאינטרנט, מטיפת חלב, מהרופאים, מהטלוויזיה, מהסבתות ומהשכנות. התפתחות התינוק, סדר יום, טיפול בגזים, שינה, בכי, חום והרשימה עוד ארוכה של הנושאים שצריכים לשים אליהם לב. לכל אלו נוספת תחושת הבטן שלנו כאמהות ואז נוצר בילבול.

עכשיו למי רצוי להקשיב?! יש כאלו שיאמרו תקשיבי רק למבוגרים, הם כבר עברו את זה ויודעים על מה הם מדברים ויש שיאמרו, רק המומחים יודעים. האמת, נמצאת איפה שהוא באמצע והיא שונה בעבור כל אימא וכל תינוק.

כיועצת שינה ויועצת התפתחות תינוקות המלווה משפחות רבות ורואה הרבה תינוקות מדי חודש, אני יכולה רק להמליץ ולתרום מהידע העשיר שלי, ההחלטה היא בידיים שלכם, ההורים.

אז מה עושה יועצת שינה?

הגישה שלי למציאת פתרון כאשר מתעוררת בעיית שינה אצל תינוקות מבוססת על עקרון "האינטליגנציההרגשית" אשר מחשיבה את ההקשבה לתינוק, ההבנה והאמפטיה לצעד ראשון בפתרון. בהורות צריך לדעת להכיל את התינוק אך צריך גם לדעת מה נכון ומה לא נכון, צריך להיות שם בשביל התינוק אבל צריך גם לדעת לשים גבולות.

כיועצת, אני מגיעה לבית התינוק, הסיבה ההתפתחותית בה הוא גדל משמעותית מאד עבורי, מתוך למידה של הבית, המשפחה וחיי התינוק, אנו מגבשים את הפתרון המתאים. לכל תינוק ולכל משפחה מתאים תהליך שונה.

את התהליך אני מלווה מתוך ידע, הבנה והרבה הקשבה ויחד אנו מגיעים לתוצאה הרצויה- לילה עם שינה רצופה ובריאה לתינוק וגם להורים, בעצם, לכל המשפחה.

האם תמיד מצליחים להגיע לתוצאה הרצויה?!  אני כאן איתכם עד אשר זה יקרה.

התינוק הוא חלק חשוב במשפחה ככל חלק אחר במשפחה ובעיות שינה אצל תינוק משפיעות מאד על חיי המשפחה, הזוגיות, השפיות וגם על התפקוד היומיומי של המטפלים בו, לכן, אם אינכם רואים כיצד אתם עושים שינוי לבד או מאסתם בלילות ללא שינה וימים בהם אתם מסתובבים טרוטי עיניים, אתם מוזמנים לפנות אליי – יועצת שינה, יועצת התפתחות ומדריכה לעיסוי תינוקות- לפני ישירה ליחצו כאן.

לרשימת המאמרים המלאה- כאן

שם מלא טלפון מייל
מאשר קבלת חומר פרסומי ודיוורים מהאתר

כל הזכויות שמורות לבייבילי מתפתחים בחיוך. ייעוץ שינה וליווי התפתחותי לתינוקות וילדים, מגיל לידה ועד גיל 5. רח הר הצופים, רחובות