הצטרפו אלינו בפייסבוק!

מתפתחים בחיוך ובאופן טבעי – זה אפשרי

נכתב על ידי ילנה אלישי בעלת האתר Natural Baby Care.

חיתולים רב פעמיים עשויים מבד לא מייצרים פסולת, יתרונם בכך שאפשר להשתמש בהם שוב ושוב- שימוש חוזר במוצר, ללא כימיקאלים (להבדיל מחיתולים חד פעמיים רגילים) וזאת מעבר לחסכון בעלויות (נתון חשוב – אנו מוציאים כ-4000 ₪ לילד אחד מגיל לידה עד גמילה). מכאן שחיתולי בד רב פעמיים נחשבים כחיתולים אקולוגיים, שאינם מזיקים לסביבה.

למה הכוונה מזיקים לסביבה? לשם כך ננסה תחילה להבין מהי הסביבה האקולוגית.
אקולוגיה היא ענף בביולוגיה החוקר את הקשר והשפעתם בין האורגניזמים החיים השונים זה על זו ועל הסביבה שלהם. ישנה תלות וקשר חזק בין האורגניזם החי לבין הסביבה בה הוא נמצא. מאידך אורגאניזמים מושפעים מסביבתם לכן, שגידולם, התרבותם, חייהם ומותם תלויים בתנאי הסביבה שבהם הם נמצאים.

אם כך הבנו כי, אורגאניזמים משפיעים על סביבתם. הם יוצרים את תנאי הסביבה ומשפיעים עליה.
לכן, אם אנו בני אדם החיים באותה סביבה הנקראת אקולוגיה, ואנו האורגניזם החזק ביותר עם יכולת ההשפעה על אקולוגיה המשמעותי ביותר, עלינו לזכור שלא לפגועה בסביבה רגישה זו.

מכאן שמטרתם של המוצרים האקולוגיים, היא לעזור לנו להמשיך לחיות ולהשתמש בסביבה מבלי לפגוע בה. מה מכילים מוצרים אקולוגיים? לרוב : אין בהם כימיקאלים הפוגעים בחי, גזים המזהמים את האוויר, וחומרים שאינם מתכלים. הם עשויים מחומרים ממוחזרים, מתכלים וידידותיים לסביבה.

בשוק אפשר למצוא סוגים שונים של חיתולי בד: חיתולי בד (כמו פעם) מקפלים עוטפים ומהדקים, חיתולי בד הכול באחד- זהו חיתול עבה שכולו עשוי מבד ומתלבש כמו חיתול ח"פ רגיל אשר נסגר על ידי שקוץ' או תיקתקים, חיתול כזה מצריך כיסוי למניעת הרטבת הבגדים הם תפורים על פי משקל כלומר מצריך קניה בהתאם לגילו/משקלו של הילד, חיתולי בד המומלצים ביותר ונוחים ביותר אלו הם חיתולי כיס במידה one size.
חיתולים מסוג זה ניתן למצוא ב Natural Baby Care . חיתולי בד אלו כוללים כיסוי למניעת רטיבות והם בעלי מידה אחת מגיל לידה עד גמילה, חיתולים אלו הם נוחים למשתמש, ובכך ניתן לקנות חבילה בין 15-20 חיתולים שישמשו אתכם לכול אורך הזמן עד הגמילה.

חיתולי בד בעלי כיס להכנסת רפידה הסופגת, אלו מאפשרים ייבוש קל ומהיר של החיתול לאחר הכביסה,  על ידי רפידות הסופגות ביכולתכם לקבוע את אורך הזמן של החיתול רפידה אחת = שעתיים 2 רפידות שלוש שעות. על ידי שינוי הכפתורים/תיקתקים שעל החיתול ניתן לקבוע את מידת החיתול מניו בורן עד גיל שלוש.

לרכישת חיתולי בד און-ליין http://www.natural-babycare.com/

חזרה

חזרה לרשימת מאמרים המלאה  http://www.babylee.co.il/מאמרים

שם מלא טלפון מייל
מאשר קבלת חומר פרסומי ודיוורים מהאתר

כל הזכויות שמורות לבייבילי מתפתחים בחיוך. ייעוץ שינה וליווי התפתחותי לתינוקות וילדים, מגיל לידה ועד גיל 5. רח הר הצופים, רחובות